Saules fotoelementi: fotoelektriskās sistēmas galvenā sastāvdaļa ir fotoelementu paneļi, kas sastāv no vairākiem fotoelementiem, kas pusvadītāju materiāla, īpaši silīcija, klātbūtnes dēļ spēj pārveidot saules starojumu elektroenerģijā. Pusvadītāju materiāliem, pakļaujoties saules gaismai, ir iespēja radīt elektriskās strāvas plūsmu caur elektronu kustību.
– Saules siltumenerģija: Saules starojumu var izmantot arī sadzīves ūdens vai telpu sildīšanai gan mājsaimniecībās, gan uzņēmumos. Saules siltuma sistēmas galvenā ierīce ir siltuma kolektors: tā mērķis ir uzsildīt šķidrumu, ko sauc par dzesēšanas šķidrumu, kas pēc tam pārvietojas pa sistēmu, piegādājot siltumu vajadzīgajos punktos.
– Termodinamiskā saules sistēma: termodinamiskā saules sistēma ir tehnoloģija, kas apvieno siltumsūkni ar saules siltuma sistēmu. Šo sistēmu no citām sistēmām, kurās izmanto atjaunojamos enerģijas avotus, atšķir fakts, ka tā darbojas visu gadu un visas dienas garumā, pateicoties siltumsūkņa klātbūtnei, kas aktivizējas, kad saules enerģija nav pieejama. Tā ieviestā novatoriskā tehnoloģija ļauj sistēmai darboties bez pārtraukuma, bez jebkādiem ierobežojumiem pat tad, ja laikapstākļi nav optimāli.

– Enerģija ir pieejama vienmēr un lielos daudzumos: saule ir atjaunojams un neizsmeļams enerģijas avots.
– Tā ir “tīra” enerģija: no saules stariem neizdalās CO2 un citi piesārņotāji, kas palielina ozona caurumu;
– Tā ir “nulles izmaksu” enerģija: tā kā nav nepieciešams iegūt ogles, metānu vai naftu, izņemot to, ka tā neapdraud vidi, tā ir lētākā, jo nav ražošanas, transportēšanas un piegādes izmaksu.
– Tā ir pašu radīta: lai gan tikai lieli uzņēmumi var iegūt degvielu, saules enerģiju var ražot tieši uz jūsu dzīvesvietas jumta vai pagalmā;
– Tas ir ieguldījums: izmaksas par saules sistēmas ierīkošanu ar saules enerģijas uzglabāšanu tiek amortizētas gan ar ietaupījumiem uz komunālajiem maksājumiem, gan dažādiem valsts piedāvātajiem labumiem;
– Uzticama: saules sistēmas tehnoloģija, kas izmanto saules enerģiju, ir augsti attīstīta un sertificēta, tai nepieciešama minimāla apkope;
– Paaugstina jūsu īpašuma vērtību.

Saules paneļu garantijas periods lielākā daļa ražotāju ir norādījis no 10 līdz 20 gadiem. Tas nozīmē, ka vidēji gadā saules panelis zaudē aptuveni 0,5% no savas veiktspējas. Līdz ar to secinām, ka Saules sistēma darbosies ar diezgan augstu lietderības koeficientu 90% pēc aptuveni 25 gadiem.

Piedāvājam Japānas saules paneļu ražotāja Leapton, pilnībā melno saules paneļu versiju.

Šie saules paneļi lieliski iederas jebkurā ainavā un dizainā, tie ir eleganti, nav pārsteidzoši un ir ļoti produktīvi. Neskatoties uz augstākajām izmaksām, Full Black paneļi ir lielisks ieguldījums jūsu īpašumā, palielinot tā vērtību nākotnē.

Full Black Leapton saules paneļiem ir 15 gadu garantija un garantēta veiktspējas efektivitāte 84,8% pat pēc 25 gadiem.

Leapton Solar ir Japānas saules paneļu ražotājs, kas specializējas augstas efektivitātes mono kristāliskos fotoelementu moduļos. Uzņēmums ražo produktus, izmantojot jaunas modernās puskristālisko šūnu tehnoloģijas, apgādājot Japānas tirgu un ne tikai ar mono kristāliskiem moduļiem, kurus klienti augstu novērtē.

Saules paneļu, invertoru vai akumulatoru bojājumi laikapstākļu, strāvas padeves pārtraukumu un citu darbību rezultātā var radīt lielāku sākotnējo ieguldījumu, tāpēc iesakām rūpēties un apdrošināt šos dārgos aprīkojuma elementus.

Powerpro sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību BALTA saviem klientiem nodrošina bezmaksas saules paneļu sistēmas apdrošināšanu pirmo saules paneļu lietošanas gadu. Apdrošināšana pasargās no neparedzētiem izdevumiem!

Kādi bojājumu veidi tiek segti?

– Bojājumi, kas radušies elektrības svārstību dēļ.
– Bojājumi, ko radījuši krītoši koki/zari.
– Meža dzīvnieku nodarītie bojājumi.
– Bojājumi, ko radījuši zibens un citi laikapstākļi.
– Vētras/stipra vēja radīti bojājumi.
– Ugunsgrēka radītie bojājumi.
– Trešo personu nodarītie bojājumi (zādzība, vandālisms, ļaunprātīgi bojājumi).

Mūsu speciālists nosūtīs Jums apdrošināšanas polisi pirmajam lietošanas gadam pēc saules paneļu sistēmas uzstādīšanas. Apdrošināšana attiecas ne tikai uz saules paneļiem, bet arī uz invertoru un stiprinājuma elementiem.

BALTA apdrošina saules baterijas, saules paneļus un invertorus neatkarīgi no to uzstādīšanas vietas, uz ēku jumtiem vai uz zemes.

Powerpro nodrošina:

– Saules paneļiem 15 gadu garantija. Šī ir ražotāja garantija, kuras laikā paneļiem ir jādarbojas nevainojami.
– Tā kā 84,8% saules paneļu ir 25 gadu garantija, ražotājs garantē, ka saules paneļi joprojām saražos pietiekami daudz elektroenerģijas pēc 25 gadiem.
– 10 gadu garantija pārveidotājam. Šim pārveidotājam ir pieejama attālā klientu apkalpošanas funkcija, kad tas ir savienots ar Wi-Fi.
– 2 gadi uzstādīšanas darbiem
– Apdrošināšana. Polise būs spēkā pirmo gadu. Tas ietver arī valsts civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu.

Iemesli, kāpēc izvēlēties Powerpro

– Pieredzējuši speciālisti, profesionāļi, kuriem ir visas nepieciešamās zināšanas, lai sniegtu optimālas kvalitātes pakalpojumus saules enerģijas jomā.
– Mūsu speciālistiem ir saskaņojumi un nepieciešamie sertifikāti darbam augstumā, kā arī sertifikāti dažādiem elektriskajiem paneļiem, projektu plānošanai un uzraudzībai.
– Uzņēmumam ir atļauja pieslēgšanai Sadales tīkls un tā nodošanai ekspluatācijā.
– Mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes un sertificētus materiālus no labākajiem ražotājiem.
– Mūsu galvenais uzdevums ir nodrošināt katram klientam tikai augstas kvalitātes un profesionālus pakalpojumus. Individuāla pieeja katram klientam.
– Mēs esam patiesi eksperti saules siltuma sistēmu jomā.