Uzņēmums Powerpro savu darbību uzsāka 2022. gadā. Mūsu komandas milzīgā vēlme veikt savu darbu kvalitatīvi un profesionāli, apvienojumā ar aizraušanos ar būvniecību, mūs ir ievedusi nozarē. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvus produktus, kā arī dažādus pakalpojumus par konkurētspējīgākajām cenām mūsdienu tirgū.

– Tikai augstākās kvalitātes zīmolu saules paneļi ir viena no galvenajām iezīmēm, uz kuru mēs paļaujamies.
– Mēs strādājam tikai ar vadošajiem nozares uzņēmumiem.
– Piemēram: Leapton (Japāna), Risen (Ķīna), TrinaSolar (Ķīna), JaSolar (Ķīna), Sofar (Ķīna), Huawei (Ķīna), Kaco (Vācija), ABB (Ķīna). Un tie ir tikai daži no mūsu noliktavā esošajiem zīmoliem.
– Mēs garantējam uzticamu un kvalitatīvu darbu pie visiem mūsu pakalpojumiem un sistēmas komponentiem.

TrinaSolar

Nesalīdzināms zīmols.

TrinaSolar produkti nav salīdzināmi. Tas piedāvā izcilu kvalitāti visiem saviem produktiem. Neviens no mūsu ekspertiem nevar atcerēties nevienu klientu sūdzību par TrinaSolar produktiem. TrinaSolar saules paneļi ir KVALITĀTI!

Leapton

Izcila kvalitāte

Visi Leapton produkti tiek uzskatīti par neticami uzticamiem. Leapton piedāvā produktus, kas ietver saules moduļus, montāžas sistēmas un sastāvdaļas. Mūsu uzņēmums ir strādājis ar daudziem viņu produktiem dažādos izmēros un modeļos, un mēs esam pastāvīgi pārsteigti par to kvalitāti, jaudu un izturību. Mēs esam īpaši priecīgi piedāvāt japāņu zīmola Leapton produktus, un īpaši iesakām FULL BLACK sēriju, kas ir ne tikai augstas veiktspējas, bet arī ļoti pievilcīga no estētiskā viedokļa. Papildus obligātajai Clean Energy Council akreditācijai Leapton ir sertificējusi TUV, PID, Chemitox, SGS, CQC, GAMCORP un citas starptautiskas sertifikācijas organizācijas, kas nozīmē, ka to saules paneļi ir izturējuši vairākus dažādus kvalifikācijas testus. Tas ievērojami pārsniedz minimālās prasības saules paneļiem pārdošanai Latvijā vai citos pasaules tirgos.

Huawei

Lieliska iespēja jaudas optimizēšanai.

Tas ir ļoti uzticams zīmols, ar kuru mūsu uzņēmums ir strādājis kopš Powerpro dibināšanas. Huawei produkti piedāvā plašu produktu klāstu, kas ir lieliski izstrādāti līdz pat mazākajai detaļai – no tīkla hibrīd invertoriem līdz jaudīgai uzglabāšanai, akumulatoriem un daudziem dažādiem piederumiem. Uzņēmuma produkti ir uzticami, efektīvi un pilnīgi droši. Labākā cenas un kvalitātes attiecība.

JaSolar

Uzņēmums piedāvā inovatīvus un augstas veiktspējas produktus. JaSolar ražo visus saules sistēmu komponentus, kas ietver vafeles, moduļus un citus elementus. Uzņēmums ir pierādījis sevi kā augsto tehnoloģiju zīmols, kuram ir pat pētniecības centrs, kura mērķis ir uzlabot veiktspēju un samazināt ražošanas izmaksas. Pat vāja apgaismojuma apstākļos paneļi uzrāda izcilu veiktspēju.

Sofar

Viens no līderiem augstas efektivitātes invertoru ražošanā rūpnieciskiem lietojumiem. Piedāvā tīklam pieslēgtus invertorus ar iespēju uzstādīt norobežojošos sensorus, kas sūta komandu samazināt jaudu, lai novērstu enerģijas noplūdi tīklā – unikāla funkcija. Funkcijas ietver bezvadu savienojumu ar datoru, iebūvētu MPPT kontrolieri, IP65 aizsardzību, plašu ieejas sprieguma diapazonu no 100W līdz 450W.

Risen

Galvenās uzņēmuma produktu priekšrocības ir to uzticamība, augsta veiktspēja un pieņemama cena. Ražotājs apgalvo, ka pat pēc 10 gadu ekspluatācijas tiek zaudēti ne vairāk kā 6% no deklarētās jaudas, un kopējais kalpošanas laiks tiek definēts kā vairāk nekā 30 gadi. Zīmols Risen ir norādīts kā 1. līmenis. Zīmīgi, ka Risen produktiem ir zemākais temperatūras novērtējums nozarē 0, 34%.

Saules paneļu sistēma ir optimāls risinājums elektroenerģijas ražošanai, izmantojot saules gaismu, tādējādi aizsargājot vidi un resursu patēriņu.

Pareizi uzstādot un ievērojot noteiktus nosacījumus, tas rada lielus elektrības rēķinu ietaupījumus un tāpēc ir labs ieguldījums tiem, kam ir grūti tikt galā ar cenu pieaugumu.

Sistēma sastāv no invertora, līdzstrāvas bloka izolatora, uzlādes kontrollera un elektrības skaitītāja.

Enerģija, kas no saules pārveidota elektroenerģijā, tiek izmantota nepieciešamajiem mērķiem, un saražotā enerģijas pārpalikums tiek novirzīts elektrotīklā izmantošanai citos lietojumos vai uzglabāšanai vēlākai izmantošanai.

Mūsu uzņēmums piedāvā pakalpojumus On-grid saules paneļu sistēmām no 0,5kW līdz 20kW.

Mūsu uzņēmums sniegs visu nepieciešamo palīdzību visos saules parka plānošanas, saskaņošanas, būvniecības un nodošanas ekspluatācijā posmos, ja esat zemes īpašnieks, investors vai esat rezervējis elektroenerģijas ražošanas jaudu.

– Projekta izstrāde un apstiprināšana

Mūsu eksperti novērtēs Jūsu iespējas un potenciālu, sastādīs darba plānu un uzsāks saules parka projekta izstrādi. Sagatavosim visu nepieciešamo dokumentāciju un atļaujas saules parka būvniecības uzsākšanai. Tas ir izstrādes un apstiprināšanas process, kas prasa visvairāk laika un pūļu. Tas ir saistīts ar ilgstošu visu nepieciešamo dokumentu iegūšanas procesu. Bet jūs varat paļauties uz mūsu uzņēmumu, jo mūsu speciālisti zina visas darbības, lai sāktu jūsu saules parka plānošanu, saskaņošanu, būvniecību un nodošanu ekspluatācijā. Visiem soļiem ceļā uz parku būs nepieciešami tikai jūsu paraksti.

Pati parka plānošana sastāv no šādiem soļiem:

1. pieteikuma iesniegšana pieslēgšanai
2. parka tehniskā projekta izveide, uz kura pamata uzņēmums pats veic saules parka ierīkošanu.
3. svarīgs solis ir zemes platības uzmērīšana un vietas ģeodēziskās uzmērīšanas veikšana parka izveidei. Tas tiek darīts, lai nodrošinātu, ka visas specifikācijas atbilst dokumentācijas un atļauju prasībām.

– Uzstādīšana pēc iespējas ātrāk pēc projekta apstiprināšanas

Saules parka uzstādīšanu var pabeigt salīdzinoši ātri, salīdzinot ar plānošanas un saskaņošanas procesu ar visām iestādēm.

– Nodošana ekspluatācijā

Kad līgums ir noslēgts, mēs pārrunājam mūsu sadarbības modeli, visus nosacījumus un garantijas. Mēs sakārtojam visu informāciju par dokumentāciju, finansējumu un nodošanu ekspluatācijā.

Pēc saules elektrostacijas nodošanas ekspluatācijā tiek parakstīts ekspluatācijas un apkopes līgums ar piemērotu darbuzņēmēju. Šo procedūru daudzos gadījumos var veikt sākotnējais darbuzņēmējs.

Uzticamām cietvielu saules elektrostaciju sistēmām nepieciešama minimāla apkope. Galvenais ekspluatācijas un apkopes līguma aspekts būs nepārtraukta stacijas un visu tās galveno apakšsistēmu darbības uzraudzība, kas parasti tiek veikta attālināti.

Tas ļauj salīdzināt esošo veiktspēju ar sagaidāmo veiktspēju faktiskajos klimatiskajos apstākļos. Turklāt tas nodrošina arī datus, kas ļauj plānot gan traucējumu meklēšanu, gan profilaktisko apkopi.

Termiskā attēlu veidošanas kamera tiek izmantota, lai identificētu paneļus, kas nedarbojas pareizi, lai tos nomainītu.

Mūsu uzņēmums Powerpro piedāvā Saules parka diagnostiku un remontu, kā arī regulāru apkopi.

– Enerģijas pašpietiekamība
– Augsta izmaksu un ieguvumu attiecība salīdzinājumā ar citām investīcijām

Investīcija, kas patiešām atmaksājas!

– Uzlabota īpašuma un zemes vērtība
– Lieliska atdeve no neizmantotās zemes
– Videi ilgtspējīgs risinājums peļņai un bez kaitīgām emisijām
– Ilgtermiņa rentabilitāte

Komerciālajai produkcijai nepieciešamās zemes apjoms ir atkarīgs no vairākiem faktoriem:

– atrašanās vieta
– saules paneļu efektivitāte
– zemes gabala slīpums
– izmantotais stiprinājuma veids.

Fiksēti slīpi saules paneļi, kuros izmanto tipiskus paneļus ar aptuveni 22% efektivitāti horizontālos zemes gabalos, prasa apmēram 1 līdz 2 hektārus zemes.

Lai uzstādītu 1 MW saules elektrostaciju, nepieciešama 0,7 līdz 1 hektāra liela platība.

Tiek uzskatīts, ka labākās vietas saules parkiem zemes izmantošanas ziņā ir

– pamestas vietas vai kur nav pieejama cita vērtīga zemes izmantošana.

Sistēmas degradācija

Lai gan pirmo fotoelektrisko sistēmu jauda samazinājās par 10% gadā, pašreizējais vidējais degradācijas līmenis ir tikai 12% no tās jaudas 25 gadu laikā. Daudzi paneļu ražotāji parasti piedāvā veiktspējas garantiju 90% apmērā uz desmit gadiem un 80% uz 25 gadiem. Visu paneļu veiktspēja parasti tiek garantēta plus mīnus 3% pirmajā darbības gadā.