Elektrisko transportlīdzekļu saules uzlādes stacijas ekonomiskās efektivitātes un vides saderības dēļ ir kļuvušas par nepieciešamību tirgū, lai pēc iespējas optimizētu pieejamu un ilgtspējīgu risinājumu pieejamību elektriskajiem transportlīdzekļiem.

Iespēja uzlādēt savu elektromobili ar enerģiju, kas saražota no saules sistēmas, ir kļuvusi reāla un ļoti ērta, pateicoties elektrisko transportlīdzekļu uzlādes staciju un saules invertoru integrācijai, nodrošinot energoefektīvākos risinājumus mājsaimniecībām un uzņēmumiem.

Iemesli dot priekšroku uzņēmumam Powerpro elektrisko transportlīdzekļu uzlādes stacijas ieviešanā apvienojumā ar saules sistēmu

Pēdējo desmit gadu laikā zaļā transporta pievilcības palielināšanās ir izraisījusi elektrisko transportlīdzekļu skaita pieaugumu, kas savukārt ir palielinājis elektrisko transportlīdzekļu uzlādes staciju skaitu. Tā kā elektriskie transportlīdzekļi samazina CO2 emisijas, daudzas valdības nodrošina finansiālus stimulus elektrisko transportlīdzekļu un uzlādes staciju īpašniekiem.

Mūsu uzņēmums lepojas ar iespēju piedāvāt savas zināšanas energoefektīvu uzlādes staciju izstrādē kombinācijā ar saules enerģijas uzlādes stacijām. Mums ir resursi, lai izstrādātu individuālu risinājumu, kas atbilstu katra klienta enerģijas prasībām.

Powerpro izmanto tikai augstas kvalitātes materiālus no slaveniem ražotājiem. Tajos ietilpst – japāņu ražotājs Leapton, Risen, TrinaSolar, JaSolar, Sofar, Huawei, Kaco, ABB.

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes un uzticamas pie sienas stiprināmas uzlādes stacijas no ABB (Vācija), modeļi:

– ABB Terra AC 11 kW
– ABB Terra AC 22 kW

Terra AC uzlādes stacijas ir piemērotas gan dzīvojamai, gan komerciālai lietošanai un publiskām autostāvvietām.

Izvēloties Terra AC stacijas, jums tiek garantēts

– Drošība

Visi ABB produkti tiek pārbaudīti un pārbaudīti to drošībai saskaņā ar sertifikācijas institūciju prasībām.

– Uzticamība

Stacijām ir iebūvēta aizsardzība pret īssavienojumiem, pārslodzes aizsardzība, pārsprieguma un zemsprieguma aizsardzība, noplūdes strāvas uzraudzība un zemējuma aizsardzība, kā arī IP54, IK10 kategorijas korpusi.

– Izcila kvalitāte

ABB ir ievērojams globāls tehnoloģiju un inženierzinātņu izstrādātājs un pasaulē vadošais uzņēmums uzlādes staciju risinājumu jomā.

– Funkcionāla inteliģenta vadības sistēma

Interneta pieslēgums tiek nodrošināts attālinātai programmatūras atjauninājumiem, plaša uzlādes stacijas funkciju klāsta kontrolei, stacijas iestatījumu tālvadībai. Turklāt stacija viegli pielāgojas, lai atbilstu jauniem parametriem, lai optimizētu visu uzlādes procesu.

Lai optimizētu uzstādīšanai nepieciešamo laiku un samazinātu negatīvo ietekmi uz augsni, Powerpro kā pamatus betona vietā izmanto zemējuma skrūves. Nav nepieciešami nekādi rakšanas darbi — mazāk rakšanas darbu, mazāk pūļu!

Iegādājoties elektromobiļu uzlādes stacijas dzīvojamām vai komerciālām vajadzībām, ieteicams sazināties ar mūsu uzņēmumu Powerpro, lai izvēlētos Jums labāko variantu.

Ikreiz, kad nepieciešams mūsu uzņēmums

– palīdz iegūt valsts atbalstu
– izstrādā individuālus projektus
– nodrošina projektu apstiprināšanu būvvaldēs
– piedāvā personalizētu pakalpojumu atbilstoši jūsu prasībām.

Mēs palīdzēsim optimizēt izmaksas un paaugstināt efektivitāti un sniegt pakalpojumus uzlādes stacijas uzstādīšanai, ņemot vērā visas iespējamās grūtības.

– Piedāvājam objekta apdrošināšanu ar izdevīgākiem nosacījumiem

Apdrošināšanas polise ir derīga pirmo gadu. Tas ietver arī valsts civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu.

Saules paneļu, invertoru vai akumulatoru bojājumi laikapstākļu, strāvas padeves pārtraukumu un citu iemeslu dēļ var radīt lielāku sākotnējo ieguldījumu, tāpēc iesakām apdrošināt šos dārgos iekārtas elementus.

Powerpro nodrošina saviem klientiem saules paneļu sistēmas apdrošināšanu, kas jau iekļauta saules sistēmas uzstādīšanas cenā sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību BALTA uz pirmo saules paneļu ekspluatācijas gadu. Apdrošināšana pasargās no neparedzētiem izdevumiem!

Tiklīdz saules paneļu sistēma būs uzstādīta, mūsu speciālists nosūtīs Jums apdrošināšanas polisi pirmajam lietošanas gadam. Tas apdrošinās ne tikai saules paneļus, bet arī invertoru un stiprinājuma elementus.

BALTA apdrošina saules paneļus, saules paneļus un invertorus neatkarīgi no to atrašanās vietas – uz ēku jumtiem vai uz zemes.

Mūsu uzņēmums Powerpro nodrošina saules paneļu uzstādīšanu ar kredīta finansējumu sadarbībā ar Swedbank un West Kredit. Swedbank piedāvā fiksēto likmi 5,9% apmērā. West Kredit ir līderis nebanku hipotēku jomā. Ņemot vērā tirgus pieprasījumu, ir izstrādāta finansēšanas programma saules paneļu iegādei un uzstādīšanai ar aizdevuma summu līdz 200 000 eiro, aizdevuma termiņu līdz 20 gadiem un procentu likmi 5,9% gadā summām līdz 20 000 eiro.

Powerpro nodrošina:

– Saules paneļiem 15 gadu garantija. Tā ir ražotāja garantija, kuras laikā paneļiem jādarbojas nevainojami.

Kopš 84,8% saules paneļu garantija ir 25 gadi. Ražotājs garantē, ka pēc 25 gadiem saules paneļi joprojām saražos pietiekamu daudzumu elektroenerģijas.

– 10 gadu garantija pārveidotājam. Šim pārveidotājam ir pieejama attālā klientu apkalpošanas funkcija, kad tas ir savienots ar Wi-Fi.
– 24 mēnešu garantija uzstādīšanas darbiem

Mūsu uzņēmums visām iekārtām nodrošina minimālo garantiju 24 mēnešus no palaišanas un pieņemšanas akta parakstīšanas dienas, ja vien ražotājs nav norādījis citādi.

Nodrošinām garantijas servisu uz noteiktu laiku. Pēc garantijas termiņa beigām ir iespējams noslēgt līgumu par pēcgarantijas apkalpošanu, kas sniedz klientam vairākas priekšrocības:

– atlaides līdz 30% no standarta pakalpojuma maksas.
– pagarinātā garantija veiktajiem darbiem
– prioritārā pakalpojuma kategorija
– atbalsts saules siltuma sistēmas optimizācijai
– attālināta aprīkojuma diagnostika un pastāvīgs tehniskais atbalsts
– personāla papildu apmācība darbam ar aprīkojumu.

Uzņēmums nodrošina klientam iespēju izvēlēties sev ērtu pēcgarantijas apkalpošanas līguma variantu

– ikmēneša abonēšanas maksājums iekārtu apkopes pakalpojumiem
– vai samaksa, veicot remontdarbus.

Garantijas laikā un pēc tā izbeigšanas tiek nodrošināts tehniskais atbalsts (pa tālruni un e-pastu) ar iekārtu darbību saistītos jautājumos.

Ir trīs dažādi elektrisko transportlīdzekļu uzlādes staciju veidi: 1. klase, 2. klase un 3. klase. Katrs uzlādes līmenis atbilst tam, cik ātri lādētājs var uzlādēt elektriskā transportlīdzekļa akumulatoru.

– klases elektrisko transportlīdzekļu uzlādes stacijas: ideāli piemērotas lietošanai dzīvojamās telpās

– klases elektrisko transportlīdzekļu uzlādes stacijas ir savienotas ar parasto kontaktligzdu, izmantojot 120 V maiņstrāvas kabeli. Šiem akumulatoru lādētājiem nav nepieciešama papildu uzstādīšana vai aprīkojums. Dzīvojamo māju kompleksos parasti izmanto 1. klases elektrisko transportlīdzekļu lādētājus.

Šīs ir lētākās uzlādes stacijas, kas šobrīd ir pieejamas tirgū. Tomēr tiem ir nepieciešams arī vairāk laika, lai pilnībā uzlādētu automašīnas akumulatoru. Šāda veida lādētājus automašīnu īpašnieki bieži izmanto, lai uzlādētu savas automašīnas nakti.

Mājsaimniecības uzlādes staciju priekšrocības:

– Šī ir sistēma, kas var pārvērst jūsu māju par personīgo uzlādes staciju.
– Varat to izmantot, lai uzlādētu jebkuru elektrisko un hibrīdauto mājās.
– Uzlāde ir droša un enerģijas apmaiņa notiek vienmērīgi, kas ilgu laiku saglabā akumulatoru kalpošanas laiku un novērš to bojājumus.
– Jaunie modeļi ir aprīkoti ar inteliģentām funkcijām, kas uzrauga patēriņu, uzlādes statusu un mājas tīkla apstākļus, kā arī vienmēr izvairās no pārslodzes vai īssavienojumiem.
– Tie ļauj jums 100% pievienoties elektriskās mobilitātes pasaulei, sniedzot labumu jums, jūsu budžetam un videi.
– klases elektrisko transportlīdzekļu uzlādes stacijas ir lieliski piemērotas gan dzīvojamo, gan komerciālo transportlīdzekļu uzlādei. Tie ir ideāli piemēroti uzņēmumiem, kuri vēlas nodrošināt ātru uzlādi saviem klientiem, un māju īpašniekiem, kuriem nepieciešamas ātrās uzlādes stacijas.

1. klases elektrisko transportlīdzekļu lādētājiem ir nepieciešamas atbilstošas uzstādīšanas procedūras, kas jāveic licencētam elektriķim. Tos var uzstādīt kā daļu no saules sistēmas. Turklāt šiem lādētājiem ir stundas uzlādes jauda, un transportlīdzekļa akumulatoru var pilnībā uzlādēt mazāk nekā divās stundās.
2. klases elektrisko transportlīdzekļu uzlādes stacijas: ideāli piemērotas komerciālai lietošanai
3. klases elektrisko transportlīdzekļu uzlādes stacijas dažreiz tiek sauktas par līdzstrāvas ātrās uzlādes stacijām. Šīs uzlādes stacijas, kas aprīkotas ar CCS2 vai CHAdeMO saskarnēm, var palielināt jūsu elektriskā transportlīdzekļa darbības rādiusu līdz pat 160 km tikai 30 līdz 40 minūtēs. Tomēr ir ļoti svarīgi atcerēties, ka ātrās uzlādes stacijas parasti tiek uzstādītas tikai komerciālā un rūpnieciskā vidē.

Šo uzlādes staciju uzstādīšanai un apkopei ir nepieciešams ļoti tehnisks aprīkojums. Turklāt šie 3. līmeņa lādētāji nav saderīgi ar pilnībā elektrisko transportlīdzekļu uzlādi. Dažus pilnībā elektriskos transportlīdzekļus nevar uzlādēt, izmantojot līdzstrāvas ātro lādētāju, un daudziem elektrotīkla hibrīda transportlīdzekļiem šādas uzlādes iespējas nav.

Lielākā daļa tirdzniecības uzņēmumu dod priekšroku 2. klases uzlādes staciju uzstādīšanai, jo tās nodrošina jaudas un ērtības līdzsvaru un darbojas no 240 voltu tīkla. 2. klases elektrisko transportlīdzekļu uzlādes stacija var uzlādēt divus transportlīdzekļus vienlaikus aptuveni 8 stundās.

Hibrīdie invertori ar enerģijas uzkrāšanas iespēju nodrošina efektīvu un visaptverošu integrētu risinājumu saules enerģijas pārveidošanai un uzglabāšanai, lai tos izmantotu elektrisko transportlīdzekļu uzlādēšanai.

Invertora tīkla un hibrīd invertora integrācija sniedz būtiskas priekšrocības:

– Uzlāde notiek tieši invertora uzglabāšanas sistēmā; tāpēc elektriskais transportlīdzeklis tiek pilnībā uzlādēts no uzkrātās saules enerģijas
– Integrācija ļauj kontrolēt kravas prioritāti, ļaujot atšķirt sadzīves kravas un elektrisko transportlīdzekļu uzlādi
– Visu parametru iestatīšana atkarībā no saražotās enerģijas un individuālajām vajadzībām.
– Lietotājs var viegli uzraudzīt un kontrolēt daudzus parametrus, izmantojot vienu platformu, izmantojot īpašu lietojumprogrammu. Programmatūra ļauj lietotājam apskatīt informāciju par Saules sistēmu un uzraudzīt patēriņu, statusu un uzlādes laikus.