Saules enerģija ir galvenais atjaunojamās enerģijas avots uz planētas. Šo enerģijas avotu izmanto, lai ar saules starojumu radītu elektroenerģiju (izmantojot fotoelektriskos paneļus) un siltumenerģiju (izmantojot saules paneļus).

Saules siltuma un fotoelektrisko sistēmu tehnoloģiskā attīstība pēdējos gados ir sasniegusi ievērojamu līmeni.

Mums ir jāsaprot, kā tiek izmantota saules enerģija, tās potenciāls un galvenie ieguvumi, lai labāk izprastu šī videi draudzīgā enerģijas avota potenciālu.

Kā tiek ražota elektrība no saules enerģijas?

  • Saules fotoelementi: fotoelektriskās sistēmas galvenā sastāvdaļa ir fotoelementu paneļi, kas sastāv no vairākiem fotoelementiem, kas pusvadītāju materiāla, īpaši silīcija, klātbūtnes dēļ spēj pārveidot saules starojumu elektroenerģijā. Pusvadītāju materiāliem, pakļaujoties saules gaismai, ir iespēja radīt elektriskās strāvas plūsmu caur elektronu kustību.
  • Saules siltumenerģija: Saules starojumu var izmantot arī sadzīves ūdens vai telpu sildīšanai gan mājsaimniecībās, gan uzņēmumos. Saules siltuma sistēmas galvenā ierīce ir siltuma kolektors: tā mērķis ir uzsildīt šķidrumu, ko sauc par dzesēšanas šķidrumu, kas pēc tam pārvietojas pa sistēmu, piegādājot siltumu vajadzīgajos punktos.
  • Termodinamiskā saules sistēma: termodinamiskā saules sistēma ir tehnoloģija, kas apvieno siltumsūkni ar saules siltuma sistēmu. Šo sistēmu no citām sistēmām, kurās izmanto atjaunojamos enerģijas avotus, atšķir fakts, ka tā darbojas visu gadu un visas dienas garumā, pateicoties siltumsūkņa klātbūtnei, kas aktivizējas, kad saules enerģija nav pieejama. Tā ieviestā novatoriskā tehnoloģija ļauj sistēmai darboties bez pārtraukuma, bez jebkādiem ierobežojumiem pat tad, ja laikapstākļi nav optimāli.

Galvenās saules sistēmas uzstādīšanas priekšrocības mājsaimniecībām:

  • Enerģija ir pieejama vienmēr un lielos daudzumos: saule ir atjaunojams un neizsmeļams enerģijas avots.
  • Tā ir “tīra” enerģija: no saules stariem neizdalās CO2 un citi piesārņotāji, kas palielina ozona caurumu.
  • Tā ir “nulles izmaksu” enerģija: tā kā nav nepieciešams iegūt ogles, metānu vai naftu, izņemot to, ka tā neapdraud vidi, tā ir lētākā, jo nav ražošanas, transportēšanas un piegādes izmaksu.
  • Tā ir pašu radīta: lai gan tikai lieli uzņēmumi var iegūt degvielu, saules enerģiju var ražot tieši uz jūsu dzīvesvietas jumta vai pagalmā,
  • Tas ir ieguldījums: izmaksas par saules sistēmas ierīkošanu ar saules enerģijas uzglabāšanu tiek amortizētas gan ar ietaupījumiem uz komunālajiem maksājumiem, gan dažādiem valsts piedāvātajiem labumiem.
  • Uzticama: saules sistēmas tehnoloģija, kas izmanto saules enerģiju, ir augsti attīstīta un sertificēta, tai nepieciešama minimāla apkope.
  • Paaugstina jūsu īpašuma vērtību.

Saules paneļu garantijas periods lielākā daļa ražotāju ir norādījis no 10 līdz 20 gadiem. Tas nozīmē, ka vidēji gadā saules panelis zaudē aptuveni 0,5% no savas veiktspējas. Līdz ar to secinām, ka Saules sistēma darbosies ar diezgan augstu lietderības koeficientu 90% pēc aptuveni 25 gadiem.

Powerpro priekšlikumi un priekšrocības

Powerpro piedāvā:

– solāro sistēmu uzstādīšana privātām mājsaimniecībām uz pabeigtiem un lēzeniem jumtiem, kā arī uz zemes
– pārdod iekārtas un piegādā uz objektu mājsaimniecībām
– palīdz salikt pilnu aprīkojuma komplektu ar paša instalāciju, pamatojoties uz klientu vēlmēm
– veic pieslēgšanu un nodošanu ekspluatācijā “Sadales tīkls”
– nodrošina pat izcilākos risinājumus
– piedāvā garantijas un pēc garantijas servisu

Nepieciešamības gadījumā mūsu uzņēmums:

– palīdz iegūt valsts atbalstu
– izstrādā individuālus projektus
– saskaņo projektu saskaņojumus ar būvvaldi
– ierosina objekta apdrošināšanu ar izdevīgākiem nosacījumiem
– piedāvā līdzfinansējumu līdz 20 000 eiro.
– Powerpro izmanto tikai augstas kvalitātes materiālus no labi zināmiem ražotājiem.

Piemēram, Leapton, Risen, TrinaSolar, JaSolar, Sofar, Huawei, Kaco, ABB.

Piedāvājam Japānas saules paneļu ražotāja Leapton, pilnībā melno saules paneļu versiju.

Šie saules paneļi lieliski iederas jebkurā ainavā un dizainā, tie ir eleganti, nav pārsteidzoši un ir ļoti produktīvi. Neskatoties uz augstākajām izmaksām, Full Black paneļi ir lielisks ieguldījums jūsu īpašumā, palielinot tā vērtību nākotnē.

Full Black Leapton saules paneļiem ir 15 gadu garantija un garantēta veiktspējas efektivitāte 84,8% pat pēc 25 gadiem.

Leapton Solar ir Japānas saules paneļu ražotājs, kas specializējas augstas efektivitātes mono kristāliskos fotoelementu moduļos. Uzņēmums ražo produktus, izmantojot jaunas modernās puskristālisko šūnu tehnoloģijas, apgādājot Japānas tirgu un ne tikai ar mono kristāliskiem moduļiem, kurus klienti augstu novērtē.

Leapton saules paneļu īpašības

Leapton saules paneļi ir izturīgi pret sāls izsmidzināšanu, amonjaka tvaikiem, smiltīm un krusu. Tie nodrošina vēja pretestību 2400 Pa un sniega slodzi 5400 Pa. Leapton saules paneļus raksturo šādas īpašības

– augstāka efektivitāte vāja saules gaismas apstākļos
– uzlabota strāvas plūsma, lai samazinātu apsildāmo elementu radītos zudumus
– augstāka veiktspēja

Pateicoties spēcīgam tehniskajam un zinātniskajam atbalstam, lieliskai ražošanas vadībai un stingrai kvalitātes kontrolei, visi Leapton Solar saules paneļi ir sasnieguši vadošo līmeni nozarē, un tos ir apstiprinājuši TUV, PID, Chemitox, JET, SGS, CQC, GAMCORP, tie ir arī ieguvuši numuru. starptautiskajiem sertifikātiem. Atkarībā no modeļa Leapton Solar ražotajām fotoelektriskajām sistēmām garantija ir 15 vai 25 gadi. 2020. gada maijā Leapton Solar tika iekļauts Bloomberg New Energy Finance 1. līmeņa sarakstā.

Galvenie punkti pilnībā melno saules paneļu ražošanā:

– Monokristāliskā silīcija saules bateriju izmantošana
– Tumšas pamatnes izmantošana
– Iepriekšējā paneļa savienojumu pārveidošana
– Melna rāmja izmantošana

Mono kristāliskās saules baterijas ir izgatavotas no silīcija, kurā katra saules baterija ir viens kristāls. Tas padara tos ievērojami efektīvākus, jo īpaši tāpēc, ka melnā krāsa absorbē vairāk gaismas nekā zilā.

Mūsdienās rūpniecībā izmanto daudz dažādu veidu melnā silīcija, bet ražošanas procesos, ko sauc par nanošķiedrām, tiek izmantotas dažādas pārklāšanas metodes, kas būtiski maina gala rezultātu. Katra maza virsmas nanoģeometrijas izmaiņas atbilst lielai ietekmei makro mērogā. Piemēram, sīko adatu blīvums, forma un garums radikāli maina melnā fotošķiedras moduļa optisko atstarošanos un absorbciju.

Papildus izcilajām optiskajām īpašībām to melnās šūnas piedāvā ievērojamas priekšrocības, piemēram, augstu izturību pret piesārņojumu un daudz labāku ilgtermiņa uzticamību salīdzinājumā ar standarta paneļiem.

Saules paneļu, invertoru vai akumulatoru bojājumi laikapstākļu, strāvas padeves pārtraukumu un citu darbību rezultātā var radīt lielāku sākotnējo ieguldījumu, tāpēc iesakām rūpēties un apdrošināt šos dārgos aprīkojuma elementus.

Powerpro sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību BALTA saviem klientiem nodrošina bezmaksas saules paneļu sistēmas apdrošināšanu pirmo saules paneļu lietošanas gadu. Apdrošināšana pasargās no neparedzētiem izdevumiem!

Kādi bojājumu veidi tiek segti?

– Bojājumi, kas radušies elektrības svārstību dēļ.
– Bojājumi, ko radījuši krītoši koki/zari.
– Meža dzīvnieku nodarītie bojājumi.
– Bojājumi, ko radījuši zibens un citi laikapstākļi.
– Vētras/stipra vēja radīti bojājumi.
– Ugunsgrēka radītie bojājumi.
– Trešo personu nodarītie bojājumi (zādzība, vandālisms, ļaunprātīgi bojājumi).

Mūsu speciālists nosūtīs Jums apdrošināšanas polisi pirmajam lietošanas gadam pēc saules paneļu sistēmas uzstādīšanas. Apdrošināšana attiecas ne tikai uz saules paneļiem, bet arī uz invertoru un stiprinājuma elementiem.

BALTA apdrošina saules baterijas, saules paneļus un invertorus neatkarīgi no to uzstādīšanas vietas, uz ēku jumtiem vai uz zemes.

Saules paneļu uzstādīšanas finansēšana

Mūsu uzņēmums Powerpro nodrošina saules paneļu uzstādīšanu ar kredīta finansējuma palīdzību sadarbībā ar Swedbank un West Kredit. Swedbank piedāvā fiksēto likmi 5,9% apmērā. West Kredit ir līderis nebanku hipotēku jomā. Ņemot vērā tirgus pieprasījumu, tas ir izstrādājis finansēšanas programmu saules paneļu iegādei un uzstādīšanai ar aizdevuma summu līdz 200 000 eiro, aizdevuma termiņu līdz 20 gadiem un procentu likmi 5,9% gadā summām līdz 20 000 eiro.

Powerpro nodrošina:

– Saules paneļiem 15 gadu garantija. Šī ir ražotāja garantija, kuras laikā paneļiem ir jādarbojas nevainojami.
– Tā kā 84,8% saules paneļu ir 25 gadu garantija, ražotājs garantē, ka saules paneļi joprojām saražos pietiekami daudz elektroenerģijas pēc 25 gadiem.
– 10 gadu garantija pārveidotājam. Šim pārveidotājam ir pieejama attālā klientu apkalpošanas funkcija, kad tas ir savienots ar Wi-Fi.
– 2 gadi uzstādīšanas darbiem
– Apdrošināšana. Polise būs spēkā pirmo gadu. Tas ietver arī valsts civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu.

Iemesli, kāpēc izvēlēties Powerpro:

– Pieredzējuši speciālisti, profesionāļi, kuriem ir visas nepieciešamās zināšanas, lai sniegtu optimālas kvalitātes pakalpojumus saules enerģijas jomā.
– Mūsu speciālistiem ir saskaņojumi un nepieciešamie sertifikāti darbam augstumā, kā arī sertifikāti dažādiem elektriskajiem paneļiem, projektu plānošanai un uzraudzībai.
– Uzņēmumam ir atļauja pieslēgšanai Sadales tīkls un tā nodošanai ekspluatācijā.
– Mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes un sertificētus materiālus no labākajiem ražotājiem.
– Mūsu galvenais uzdevums ir nodrošināt katram klientam tikai augstas kvalitātes un profesionālus pakalpojumus. Individuāla pieeja katram klientam.
– Mēs esam patiesi eksperti saules siltuma sistēmu jomā.